PRÁCE

PODNIKÁNÍ

PROSTŘEDÍ

Úvodní rozcestník:

 

Vítejte na stránkách Integrované teritoriální investice ostravské aglomerace!

Města, kraj a jejich partneři v ostravské aglomeraci mají ambiciózní plán, jak změnit trend odcházení obyvatel z regionu, zvýšit zaměstnanost a přispět ke snížení skleníkových emisí.

Tímto plánem je „Integrovaná teritoriální investice (ITI) ostravské aglomerace“, která bude realizována s finanční podporou Evropských strukturálních a investičních fondů a spolufinancována místními rozpočty a vlastními zdroji soukromých příjemců podpory.

Tento plán byl vytvořen a konzultován s mnoha odborníky a experty a je důkazem, že různé osobnosti z různých oborů sdílejí společné přesvědčení o potenciálu regionu a nebojí se jej společně realizovat.

Integrovaná teritoriální investice (ITI) je nástroj investičního plánování, určený pro silně urbanizované území, které mají klíčový význam pro region z hlediska ekonomického růstu a mezinárodní konkurenceschopnosti.

 

Ostrava.jpg

Aktuality

Tento web využívá k optimalizaci služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v prohlížení stránek s použitím cookies souhlasíte. Více informací zde